RSS
niedziela, 03 października 2010
Pomniki Kaczyńskiego w ogródkach w całej Polsce

Ten oto znakomity pomysł wypłynał z kręgów Prawa i Sprawiedliwości. Beata Kempa bez żendy mówi dla Onet.pl: Tak, wkrótce staną w Polsce pomniki Lecha Kaczyńskiego. Będą skwery i ulice imieniem Lecha Kaczyńskiego, bo tego domaga się wielu Polaków.

I my wychodzimy na przeciw żywotnym potrzebom całego Narodu. Otóż każdy kto chce, powinien móc postawić sobie pomnik u siebie. W domu, czy w ogródku, na trawniku, czy na balkonie!. Każdy bez wyjątku, dlatego pomniki powinny być sprzedawane, a najlepiej rozdawane w sklepach! Bądź na specjalnych placach!

Dlatego pomniki PROFESORA DOKTORA HABILITOWANEGO PREZYDENTA LECHA KLACZYŃSKIEGO powinny przyjać formę gipsowych figurek, jakie znamy z wielu podwórek i trawników. Tylko ta tania forma sprawi, że pomniki będą osiągalne cenowo dla wszystkich i będa odpowiadały gustom Polek i Polaków! Kto chce na zamówienie może oczywiście zamówić pomnk z brązu. Ale to już nie byloby wspomagane przez budżet państwa.

Podobne pomniki (tu upamiętniające jakies powstanie lub tragedię krasnali) wyglądaja tak:

Krasnal Ogrodowy

 

środa, 28 lipca 2010
Jack Nicholson - on to ma chałupę

Po 36 latach milczenia z amnezji wyleczyła się Edith Michelle Vogelhut, która przypomniała sobie, że nie tylko Samantha Geiger została analnie wykorzystana przez Romana Polańskiego, ale ona także miała nieprzyjemnośc odbyć z reżyserem stosunek seksualny.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że ten numerek także miał się odbytć w willi należacej do Jacka Nicholsona.

Jak tak dalej pójdzie z ujawnianiem się domniemanych ofiar "lubieżnego reżysera" może się okazać, ze Nicholson był posiadaczem niezłej willi, a zagęszczenie kobiet na metr kwadratowy było tam większe niż w gęstość zaludnienia Palestynie i kto wie, może ludzie spali tam na zmianę na łóżkach piętrowych.

Editch Michelle Vogelhut

Najsłynniejszy telefon świata

Zapewne powstanie komisja śledcza, a kto wie, może nawet międzyplanetarny zespół do spraw zaginionego telefonu.

Obrońcy praw telefonów moga odetchnąć z ulgą, do tej pory telefon przetrzymyweany był między biustem niejakiej Larissy Raquelme, którą uchwycono na tym niechlubnym procederze na trybunach stadionu w RPA.

Teraz media donoszą, że idąc z chłopakiem ulica została okradziona. Sądzimy, że całą sprawę zaaranżował właśnie wzmiankowany telefon, który miał między biustem pani zdecydowanie za mało miejsca i postanowił wybrać wolność.

Telefonowi gratulujemy rozsądku. Nam tez by było ciasno w tym miejscu.

Larissa Raquelme z telefonem

czwartek, 10 czerwca 2010
Aniston jako dentystka-nimfomanka

O tym, że Farrel lubi uroki koleżanek z pracy przekonała się ostatnio Alicja Bachleda Curuś, która dzięki planowi filmowemu stała się dziewczyną znanego aktora. Teraz na plac boju wkracza znana z Przyjaciół Jennifer Aniston, wraz z Colinem ma zagrać w nowym filmie.

W wiekopomnym dziele, które jeszcze nie powstało, Aniston ma wcielić się w dentystkę-nimfomankę, która lubi się ostrzej zabawić, a kręci ją ostry seks. Ciekawi jestesmy w jakiej roli pojawić by się tu mógł Colin?

Przy takim scenariuszu na miejscu panny Bachledy Curuś wysłalibyśmy na plan filmowy armię ochtroniarzy, by strzegli cnoty i dobrych obyczajów. Bo kto wie, może tak się Colinowi ten fotel dentystyczny spodoba, że nie bedzie chciał zejsć?

Jenifer Aniston

wtorek, 08 czerwca 2010
Ukarana za nienormalność?

Jak uprzejmi donosi Pudel zwany pl dzielni stróże prawa aresztowali dziewczynę, która z krzaków obserwowała Roberta Pattisona.

Nie dziwimy się tak ostrej reakcji stróżów prawa, my też uważamy, że obserwowanie Roberta nie jest normalne.  My byśmy nie chcieli go obserwować nawet z fotela, a co dopiero mówić z niewygodnych krzaków!

Robert Pattison

Się dzieje u celebrytów...

Portal kynologiczny Pudelek.pl grzmi, że będzie więcej Katarzyny Cichopek. Niestety okazało się, że będzie jej więcej w serialu T jak Tasiemiec zwanym czasem M jak Miłość.

A myśmy myśleli, że Kasia postanowiła przytyć...

katarzyna cichopek

Z kolei Borys Szyc otwarcie mówi, że ma skłonności masochistyczne i lubi, kiedy go kopać w tyłek. Dobrze wiedzieć. Nie będziemy stawali obok, bo gdzie drwa rąbią, tam wióra lecą, a gdzie kopy dają, tam.. tam nie wiemy co leci.

Borysz Szyc

poniedziałek, 07 czerwca 2010
Bachleda Curuś po co Ci to było?

Alicja Bachleda-Curuś polska aktorka znana z tego, że wystapiła w "Na dobre i na złe" i z tego, że jako partnerka ma dostep do Collina Farrela, postanowiła przyjechać na Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Media narzekają, że aktorka zakazała się fotografować, a dobrze czuła się tylko w otoczeniu tłumu ochroniarzy, którzy nie dopuszczali do niej niczego poza powietrzem, a pooć i to nie zawsze...

Podniosło się wielkie larum, że jak to tak, że to nieładnie i takie tam bzdury. Nas jednak cieszy samoświadomość "gwiazdy". Wie, że w danym momencie nie ma nic do pokazania, ani nic do powiedzenia. Pokrzepiająca świadomość.

Przykład godny naśladowania przez inne "gwiazdy".

Alicja Bachleda Curuś

Pudzian zaczyna się bać

Portal wszystkich kunologów czyli Pudelek.pl podaje szokująca infrmację, że niejaki Mariusz Pudzianowski boi się Pawła Nastuli i przekłada planowaną na wrzesień walkę.

Podobno porażka z Timem Silvą tak wstrząsnęła jego psychiką, że musi się nieborak pozbierać. Najlepiej temu zbieraniu ma służyć walka ze słabszym przeciwnikiem, co podbuduje morale i ego naszego eksportowego strongmena, który nie tylko uprawia spacer farmera, ale także np tańczy.

Cóż, analizująć z kim słabszym mógłby się zmeirzyć nasz wojownik, proponujemy udać się na przykład w rejony uniwersytetów gdzie mnóstwo szlajajacych się po kampusach okularników, nie będzie stawiać zbytniego oporu, a co najwyżej dręczyć mistrza długotrwałą ucieczką.

Mariusz Pudzianowski

piątek, 14 maja 2010
Powstaje nowa atrakcja w Zakopanem

O tym, że Żwirek Kręci z Muchomorkiem wiedzą wszyscy, plotki o tym romansie krążą od ładnych dziesięcioleci. Ale o tym, że Colin Farrell i Alicja Bachleda Curuś też ze sobą kręcą, media pisza od całkiem niedawna. W każdym razie para najwidoczniej ma za duzo pieniędzy.

Colin i Curuś za nadwyżkę w budżecie postanowili kupić dom w Zakopanem. Czyli do turystycznych atrakcji w rodzaju ekstremelnej wspinaczki na Gubałówkę, jady bez trzymanki wagonikiem na i z Kasprowego Wierchu, zdjęć z misiem na Krupówkach, zeżeranie kolejnych porcji oscypków, dojdzie nam jeszcze jedna Zdjęcie przed domem Colina Fareella i Alicji Bachledy Curuś. A może Collina Bachledy Curusia?

Alicja Bachleda Curuś, Collin Farrell

czwartek, 13 maja 2010
Kasia Cichopek: Kobieta o wielu talentach?

najpierw uczyła Polaków alfabrtu i doszła aż do M, które to podobno znaczy Miość, potem zdaje się, że tańczyła i śpiewała, tem było jej wszedzie peno do tego stopnia, że ludzie bali się otwierać własne lodówki, a nastepnie zniknęła, by urodzić w spokoju dziecko. Wtedy odtchneliśmy licząc na wzgledny spokój.

Niestety czas przy karmieniu wykorzystała na przemyślenia, jak powrócic w blask fleszy i zainteresowania gawiedzi. I tak powstał pomysł napisania książki. Wiekopomne dzieło będzie traktowało o własnych przeżyciach związanych z ciążą i byciu mamą, czyli o tym, o czym napisać może kilka ilionów Polek, a nawet im to do gowy nie przyszło. Kasi niestety przyszło, a książkę chce wyróżnić poradami, jak dobrze dobrać bieliznę dla karmiących mam.

A nas szczególnie cieszy, że Kasia Cichopek nie wzieła się za pisane powieści, wtedy Tolkien musiałby się podnieść z grobu i dopisać czwartą część swej najsłynniejszej powieści fantasy. Roboczy tytuł mógłby brzmieć: Ucieczka króla po spotkaniu z literaturą.

 

Katarzyna Cichopek, Kasia Cichopek

 
1 , 2